PREČO VAŠA REKLAMA U NÁS ? 

AKÝ DRUH REKLAMY POSKYTUJEME ?

  • Podcast Pravidelná dávka je dynamický projekt, ktorý na týždennej báze funguje nepretržite už viac ako rok a pol.
  • Dodnes sme vytvorili viac ako 158 epizód s inšpiratívnym vzdelávacím obsahom, ktorý si našiel svoje miesto medzi stredoškolákmivysokoškolákmi, a tiež pracujúcimi ľuďmi či seniormi, ktorí sa chcú i naďalej vzdelávať.
  • Pravidelná dávka nie je spravodajský či lifestylový podcast a naše publikom tvoria zvedochtiví ľudia s chuťou po poznaní, ktoré im náš školský systém často neposkytuje. Sme hrdí na to, že jedna naša dávka má v priemere 2500+ vypočutí, a keďže sme vzdelávací podcast, našou veľkou komparatívnou výhodou je fakt, že k jednej a tej istej epizóde sa môže človek stále vracať—čo je nepravdepodobné pri spravodajských podcastoch. Počúvanosť aj tých najstarších epizód má preto stále rastúci trend.
  • Ku koncu mája 2020 mal náš podcast viac ako 270 tisíc vypočutí, úspešne dokončil dve crowdfundingové zbierky, našu Facebookovú stránku sleduje viac ako 5100 ľudí a zakladateľ podcastu Jakub Betinský spoluorganizoval v septembri 2019 prvé celoslovenské strenutie podcasterov, “Podcastový meetup”, ktoré bude pre veľký úspech pokračovať druhým ročníkom na jeseň 2020.
  1. Každá naša epizóda začína krátkym úvodom, po ktorom nasleduje zvučka, a potom hlavný kontent. Ponúkame Vám krátku personalizovanú reklamu umiestnenú ešte pred zvučkou, ktorú naformuluje náš copywriter a po spoločnom schválení ju nahovoríme a umiestnime do spomínané miesto v epizóde.
  2. Ponúkame Vám možnosť spraviť s Vami na našom podcaste rozhovor, ktorému by samozrejme predchádzala vzájomná dohoda. Náš podcast tvoria dva formáty a jedným z nich rozhovor, ktorý robíme s ľuďmi s pozadím z filozofie, vedy, religionistiky, histórie či bioinžinierstva a medicínskych technológii. Tu ale náš záber nekončí a rozhovory robíme v princípe s ľudmi z akékoľvek prostredia, ale z nášho uhla pohľadu. Napríklad, Jakub sa vždy rád pozhovára s hosťami z prostredia biznisu, NGO, SAV, médii, atď, a takto za s filozofickej perspektívy pozrel s Petrom Zajacom na ideu národa, s Jakubom Drábikom na fašizmus, s Michalom Vašečkom na slobodu či Samom Marcom a Ivou Mrvovou na stav nášho verejného diskurzu. NB: Uvedené rozhovory neboli reklamou.
  3. Pravidelná dávka stále hľadá zaujímavých partnerov, ktorý budú po prediskutovaní podmienok uvedení v sekcii Partneri našej stránky.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na info@pravidelnadavka.sk