POSTERFUNDING


Drahá zvedochtivkyňa, drahý zvedochtivec,


dodnes sme pre teba pripravili viac ako 180 dávok, 6 špeciálov a množstvo newslettrov, od začiatku podcastu ste si nás všetci vypočuli viac ako 400-tisíckrát, a okrem toho ti na našich sociálnych sieťach pravidelne prinášame vtipné memečká, podnetné citáty a pútavé víkendové odporúčania.

Keďže dobré veci potrebujú svoj čas a náš podcast je prístupný pre všetkých bez rozdielu zadarmo, rozhodli sme sa pred Vianocami spraviť malý crowdfunding, ktorý sme nazvali posterfunding.

O čo ide?

Pripravili sme limitovanú edíciu 5 plagátov, ktoré sme vybrali z tvojich obľúbených #PravidelnyCitat a sú ideálne ako krásny vianočný darček!

Veľmi radi ti pošleme akýkoľvek a koľkokoľvek plagátov budeš chcieť, ak sa rozhodneš podporiť našu tvorbu minimálnym symbolickým darom 19€ za 1 plagát (formát A3, tlač na tvrdý plagátový papier, príde v tubuse na tvoju adresu).

A ešte darček od nás: pri dare v hodnote 50€ máš od nás ľubovoľné 3 plagáty plus 1 grátis (nie, matematicky to nesedí, ale filozof povedal, že to má hlbší zmysel) a pri dare 75€ získaš limitovanú edíciu všetkych 5 plagátov.

Ďakujeme ti za podporu a ak máš o plagát/y záujem, určite nám
napíš na jakub@pravidelnadavka.sk alebo cez správu na našom FB.